SelfEdu24 by Aneta Lange-Kępczyńska

Zaloguj

KIM JESTEM

Nazywam się Aneta Lange-Kępczyńska.

Na co dzień jestem uśmiechniętą, towarzyską i wrażliwą osobą, choć czasami bywam stanowczą i wymagającą. Ale zawsze jestem sobą i działam w dobrej wierze. Cenię szczerość, odwagę i otwarty umysł. 

Wyznaję zasadę, że człowiek uczy się i rozwija przez całe swoje życie, a trudne chwile spotykają nas po to, aby wyciągnąć z nich wnioski i podążać naprzód, ku samorealizacji. Oczywiście łatwiej razem, niż osobno. Dlatego postanowiłam stworzyć blog: Selfedu24.pl, aby dzielić się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem oraz wspólnie realizować pasje i marzenia. Mam nadzieję, że do idei wspólnej wymiany wiedzy uda się zachęcić także innych ekspertów z różnych ciekawych dziedzin.

Wykształcenie
Skończyłam kilka fakultetów - począwszy od dziennikarstwa, przez zarządzanie i marketing, praktyczną psychologię społeczną, coaching profesjonalny i marketing internetowy. Czy dużo? Nie dla mnie. Dziś już wiem, że moja pasja zgłębiania wiedzy skieruje mnie na kolejne kierunki, nawet mam już pewne pomysły i przemyślenia :).

Doświadczenie zawodowe
Najlepszą szkołą dziennikarską była dla mnie praca w PAP-ie, gdzie zrozumiałam, jak ważną rolę odgrywa czas i informacja, ale po kilku latach zdecydowałam się przejść na „drugą stronę rzeki” i zagłębić się w wirach strategii oraz modeli biznesowych. Od tego czasu – to już ponad 15 lat - specjalizuję się w dziedzinie public relations oraz zintegrowanej komunikacji marketingowej, wspierając rozwój dużych firm, głównie z sektora telekomunikacyjnego i informatycznego. Lubię zmienne, dynamiczne branże, które dostarczają mi pozytywnej adrenaliny do działania i nowego zastrzyku wiedzy.

W życiu zawodowym, jak i prywatnym, ważne są cele, umiejętność wyznaczania priorytetów, a także determinacja w działaniu. Dlatego też bardzo duży potencjał i siłę dostrzegam w dziedzinie coachingu, którą pasjonuję się i praktykuję od kilku lat. Wierzę, że za sprawą coachingu i naszej wewnętrznej siły możemy zamienić wszystkie nasze marzenia w cele i osiągnąć je w wyznaczonym przez siebie czasie.

Z łatwością znajdziesz mnie na Facebooku i LinkedInie. Możesz też do mnie napisać.

selfedu24INSTAGRAMselfedu24

@selfedu24.pl
Copyright © 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone, selfedu24.pl
Projekt i wykonanie: skyagency.pl - strony internetowe