SelfEdu24 by Aneta Lange-Kępczyńska

Zaloguj
Strachy na lachy

Strachy na lachy - jak zapanować nad gremlinami?

Każdy doświadczył w swoim życiu jakiejś formy lęku, której efektem był stan osłupienia, niepokoju, lub spadek formy... Czy znacie to uczucie, kiedy w jednej chwili serce niemal przestaje bić, po czym następuje uderzenie gorąca? A może motylki w żołądku? Czy udało Wam się opanować swoje emocje? Podzielcie się z nami swoim doznaniem...

Podzielcie się z nami swoimi przykładami, kiedy odczuwaliście tego rodzaju dyskomfort, jak długo to trwało i jak udało Wam się oswoić swoje gremliny. Najlepiej, jeśli przedstawicie ostatnie problemy, które udało Wam się rozwiązać, a dziś przywołują na Waszej twarzy uśmiech.

Selfedu24.pl 
Aby przełamać lody, opowiem o swoim gremlinie. Odkąd pamiętam, lęk wywoływała u mnie otwarta woda. Nigdy nie byłam dobrą pływaczką, a fale w morzu potęgowały uczucie strachu, choć o dziwo nie unikałam spędzania wakacji nad wodą. Postanowiłam jednak zmierzyć się z tym uczuciem, zapisując się na kurs nurkowania w Egipcie. Dziś mam za sobą pierwszy etap edukacji nurkowej i jestem dumną posiadaczką „blachy” – Open Water Diver. Ta przygoda dostarczyła mi niesamowitych pokładów energii oraz motywacji do dalszego działania i pracy nad sobą. Naprawdę warto podjąć wysiłek i zmierzyć ze swoimi słabościami. Oswojenie gremlina daje nadzwyczajną siłę i poczucie pewności siebie. Dziś z uśmiechem wspominam swój kurs nurkowy, kiedy na dnie morza udawałam, że nie zrozumiałam poleceń instruktora, aby zyskać czas i opóźnić wykonanie ćwiczenia.

selfedu24TAGIselfedu24
lęk
selfedu24KOMENTARZEselfedu24
selfedu24INSTAGRAMselfedu24

@selfedu24.pl
Copyright © 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone, selfedu24.pl
Projekt i wykonanie: skyagency.pl - strony internetowe